Odpust parafialny
W naszej parafii odbyła się uroczystość odpustowa ku czci Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Mszy Świętej Sumie przewodniczył oraz homilię wygłosił ks. Stanisław Olszak, proboszcz parafii w Bobowej.
Tegoroczne obchody zbiegły się z 235. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, dlatego modlitwa podczas liturgii była skierowana również w intencji naszej Ojczyzny. W sposób szczególny powierzaliśmy Polskę opiece Maryi, prosząc o potrzebne łaski i błogosławieństwo.
Oprawę uroczystości podkreśliła obecność Orkiestry Gminnej, której muzyka towarzyszyła całemu wydarzeniu. W liturgii uczestniczyli także strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mędrzechowie oraz OSP Kupienin, a także przedstawiciele władz gminy: Wójt Gminy, Pani Sekretarz, Przewodnicząca Rady Gminy wraz z Radnymi. Swoją obecność zaznaczyły również poczty sztandarowe, reprezentujące lokalne środowiska.
Dziękujemy wszystkim, którzy byli obecni tego dnia i wspólnie przeżywali tę uroczystość.
Najświętsza Maryjo Panno, Królowo Polski – módl się za nami.

























































































































